Srpen 2006

Já, Bellatrix Lestrange

25. srpna 2006 v 11:13 | Amálie
Info---> Od narození až po její smrt. Jak by asi vypadal její život napsaný mým perem?
Omezení---> libovolné
Žánr---> dobrodružné, tragika, love
Postavy---> BL, ostatní ze světa HP
Za beta-reader děkuju Jasmine
(P.S. Omlouvám se za změnu faktů ohledně Rodolpha Lestrangea. Měl být mladší než Bella. Já ho udělala starším. Další fakta se snažím nepřehlížet)
Na přání pošlu mailem- zatím 6 kapitol- nedokončeno

Back home

21. srpna 2006 v 15:13 | Amálie
Hlásím svůj příchod. Já vím, bylo to tady beze mě super, ale...časy se mění=) I když teďka nemám náladu na psaní a taky mi psát nejde, kapitoly a povídky budou přibývat bůh ví kdy.Nic mě momentálně nebaví, takže se nezlobte. Co se týče ankety, vrátily jste Rose po autonehodě zpátky do hry. Co s ní ale udělám na konci, to už nechte na mě=)
Ohledně blogu. Změnila jsem vzhled, asi ste si všimli=) Z mého pohledu ze záhlaví srší smutek. Zkusila jsem dát na stránku černé pozadí a fijalové písmo. V některých rubrikách se barva písma změní na černou. Takhle mě zlobí blog už nějakej ten pátek, takže si kdyžtak stránku označte a pak čtěte=)
For Rebelka--> Moc mě mrzí, že nemůžu přijet na srázek, doufám, že příště to vyjde, jestli mě tam teda budete chtít=)
For Genevieve--> bohužel nevím, jak se button tvoří, z toho vyplívá, že Amálie je děsnej antitalent skrz počítače a vše, co v té blbé bedně je=)
To je snad vše. Mějte se famfárově, mám vás ráda, Amálie.

anketka

7. srpna 2006 v 11:51 | Amálie
Háj=) Potřebovala bych se na něco zeptat ve formě anketky. Začala jsem psát další kapitolu melodie a nemůžu se rozhodnout, co s Rose. Jestli ji nechat umřít nebo ne, proto se ptám vás=) Jinak kapitola vůbec nevím, kdy bude. Možná dnes, zítra za měsíc, nebo taky vůbec. Mám jeden osobní problém, který potřebuju vyřešit a celej internet tak pro mě končí. Nechci zastavovat blog nebo tak něco. Prostě je dočasně neobydlen......